03.06.2015 20:02

Knižka pod vankúš  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Gabriela Kvašňovská
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Prechladnutý slon Neprší a počuť hrom? To len prechladnutý slon spí a hlasno chrápe. ZOO slona chápe. Keď nespí, tak všade trúbi, že má nádch
Prechladnutý slon Neprší a počuť hrom? To len prechladnutý slon spí a hlasno chrápe. ZOO slona chápe. Keď nespí, tak všade trúbi, že má nádchy plné zuby. Nie je ľahká robota vyhnať nádchu z chobota.
Gabriela Kvašňovská
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Knižka pod vankúš je určená deťom vo veku od 4 – 7 rokov. Bonusom k tejto knižke je vložená brožúra, ktorá vznikla v rámci projektu Analfabeta Negramotná – Čítame s porozumením a jej autorka Timotea Vráblová v nej opisuje možnosti, ako sa dá s knižkou pracovať – doma, v... Ukáž Viac

Knižka pod vankúš je určená deťom vo veku od 4 – 7 rokov.
Bonusom k tejto knižke je vložená brožúra, ktorá vznikla v rámci projektu Analfabeta Negramotná – Čítame s porozumením a jej autorka Timotea Vráblová v nej opisuje možnosti, ako sa dá s knižkou pracovať – doma, v škole, v škôlke, v knižnici.

Skryť

O Autorovi

Gabriela Dittelová

Gabriela Dittelová (1973) žije a tvorí v Bratislave. Študovala na Ekonomickej univerzite v Bratislave a College of Europe vo Varšave. Okrem literatúry pre najmenších sa venuje aj prekladateľskej činnosti.