01.05.2016 19:55

Až na samé dno  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Vladimír Toth
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Potom sa zhlboka nadýchol slaného morského vzduchu a sústredil sa na prípad, ktorým sa bude zrejme zaoberať ešte dlho. Nebude to veru jednoduché.
Potom sa zhlboka nadýchol slaného morského vzduchu a sústredil sa na prípad, ktorým sa bude zrejme zaoberať ešte dlho. Nebude to veru jednoduché.
Vladimír Toth
SkryťUkáž Viac
Spočiatku sa nevedel sústrediť. Mal by zavolať Suzanne, ale nechcelo sa mu.
Spočiatku sa nevedel sústrediť. Mal by zavolať Suzanne, ale nechcelo sa mu. Nedokázal by jej povedať do telefónu, čo bolo u lekára. Stretli sa pred vyše polrokom. Ani mu len nenapadlo, že po náhlej Ingridinej smrti pred tromi rokmi nadviaže nový vzťah, ale vrtkavá náhoda to chcela inak. Zoznámili sa pri vyšetrovaní dvoch brutálnych vrážd. Bez jej pomoci by prípad nevyriešili. Nevdojak sa pohrával s obrúčkou, ktorú ešte stále nosil na prste. Vždy sa cítil previnilo, keď myslel na Suzanne a do toho sa mu zamiešali spomienky na Ingrid. Zaliali ho ako zákerná vlna.
Pavel Horák
SkryťUkáž Viac
„Nepatria k jednému telu,“ vyhlásil sebaisto. Mortensen poťažkal v ruke objektív a pochybovačne sa zahľadel na topánku na pláži. „Prečo si to myslíš?
„Nepatria k jednému telu,“ vyhlásil sebaisto. Mortensen poťažkal v ruke objektív a pochybovačne sa zahľadel na topánku na pláži. „Prečo si to myslíš? Zdá sa mi, že vyzerá presne tak isto ako tá predtým.“ „V tom je práve problém,“ upozornil ho Wisting. „Je to ľavá teniska. Aj tá predtým bola ľavá.“
Júlia Ilčinová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

More vyplaví na breh odseknutú ľavú nohu v topánke a čoskoro na to druhú – opäť ľavú. A potom zrazu nájdu na pláži aj tretiu a štvrtú. Tieto štyri odseknuté končatiny, ktoré sa objavia v priebehu jedného letného týždňa, sú jadrom záhady. Kto sú obete? A ako súvisí ich... Ukáž Viac

More vyplaví na breh odseknutú ľavú nohu v topánke a čoskoro na to druhú – opäť ľavú. A potom zrazu nájdu na pláži aj tretiu a štvrtú. Tieto štyri odseknuté končatiny, ktoré sa objavia v priebehu jedného letného týždňa, sú jadrom záhady. Kto sú obete? A ako súvisí ich smrť s niekoľkými nahlásenými prípadmi zmiznutia bez stopy? Wisting neverí na náhody a pri vyšetrovaní sa spúšťa až na samé dno zla, akého je len človek schopný.

Skryť