19.06.2017 08:22

Ako si získať ľudí  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Náhodný pozorovateľ, ktorý by si všímal niekoľko mesiacov získavania Sokola, by sa mohol čudovať, prečo trvalo tak dlho, kým sa uskutočnilo prvé stret
Náhodný pozorovateľ, ktorý by si všímal niekoľko mesiacov získavania Sokola, by sa mohol čudovať, prečo trvalo tak dlho, kým sa uskutočnilo prvé stretnutie. Nebolo to náhodou. V skutočnosti celá stratégia verbovania Sokola bola starostlivo zostavená psychologická operácia, zameraná na vytvorenie priateľskej väzby medzi dvoma mužmi, ktorí by za normálnych okolností ani neuvažovali o takomto vzťahu.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Bývalý špeciálny agent FBI, ktorý sa v aktívnej službe venoval behaviorálnej analýze a verbovaniu špiónov, prináša príručku osvedčených stratégií, ako v okamihu „prečítať“ ľudí, ovplyvniť to, ako vás vnímajú, a tak ľahko zapnúť „spínač sympatií“. Kniha uv... Ukáž Viac

Bývalý špeciálny agent FBI, ktorý sa v aktívnej službe venoval behaviorálnej analýze a verbovaniu špiónov, prináša príručku osvedčených stratégií, ako v okamihu „prečítať“ ľudí, ovplyvniť to, ako vás vnímajú, a tak ľahko zapnúť „spínač sympatií“.
Kniha uvádza množstvo nástrojov potrebných na to, aby ste z cudzích ľudí urobili svojich priateľov, či už v obchodnom styku, na prvom rande, alebo počas prijímacieho pohovoru do zamestnania. Dr. Schafer aplikoval svoje metódy osvedčené dlhoročnou praxou aj na použitie v každodennom živote.
V knihe nájdete metódy na ovplyvňovane a získavanie ľudí. Dr. Schafer vám ukáže, ako si zlepšiť QO (kvocient obľúbenosti), ako vypozorovať klamstvo pri osobnom kontakte alebo online, ako zvládnuť neverbálne signály ovplyvňujúce to, ako vás vnímajú iní, aj ako posilniť či oslabiť intenzitu vzťahu. Rady a metódy uvedené v tejto knihe sú kľúčom k ovládaniu vašej komunikácie, interakcií a vzťahov. Pomôžu vám vyznať sa v ľuďoch a priviesť ich k tomu, aby si vás obľúbili – na chvíľu alebo hoci na celý život.

Skryť