23.04.2017 21:17

Znižovanie krvného tlaku  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Psychické vplyvy a stres tiež tlak krvi ovplyvňujú. Pôsobia totiž na napätie v cievach, ktoré sa v dôsledku toho rozširujú alebo zužujú.
Psychické vplyvy a stres tiež tlak krvi ovplyvňujú. Pôsobia totiž na napätie v cievach, ktoré sa v dôsledku toho rozširujú alebo zužujú. Platí to aj pre radosť a šťastie, rovnako ako pre trápenie, hnev a smútok. Kto sa náhle veľmi rozruší – z hnevu, strachu alebo vzrušenia – je pod veľkým tlakom. Hneď, ako sa napätie uvoľní alebo si nájde ventil, tlak opäť klesne. Krvný tlak sa po každom údere srdca nanovo upravuje a kolíše pritom vždy okolo určitej základnej hodnoty.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Využite prístupy holistickej medicíny k zníženiu krvného tlaku Klasické liečby hypertenzie často zlyhávajú – a to práve preto, že lekári neberú do úvahy všetky okolnosti pacientovho stavu. Ide to však aj inak! Čitateľ sa najprv dozvie, z čoho vysoký tlak má. Kniha Znižovan... Ukáž Viac

Využite prístupy holistickej medicíny k zníženiu krvného tlaku
Klasické liečby hypertenzie často zlyhávajú – a to práve preto, že lekári neberú do úvahy všetky okolnosti pacientovho stavu. Ide to však aj inak! Čitateľ sa najprv dozvie, z čoho vysoký tlak má. Kniha Znižovanie krvného tlaku je o zdravom životnom štýle, ktorý zahŕňa aj pohyb, výživu, starostlivosť o telo aj dušu. Príbehy úspechov rôznych pacientov povzbudia čitateľov, aby aj oni dokázali zmeniť svoj život a znížiť svoj vysoký krvný tlak!
Vzdorujte individuálnym príčinám vášho vysokého tlaku pomocou vlastného programu na mieru. Čitateľ sa najprv podľa podrobného testu zaradí do jedného z troch typov ľudí – stresového, brušného alebo chaotického. Na ich základe potom dostane návod na liečbu problémov s krvným tlakom ako na tácke.
V knihe Znižovanie krvného tlaku nájdete
Test, vďaka ktorému zistíte, k akému z troch typov hypertonikov patríte
Vedecky podložený program overený v praxi so spôsobom života, pohybom, stravovaním, starostlivosťou o telo i dušu, zodpovedajúci vášmu typu
Správy o skúsenostiach pacientov, ktorí sa úspešne podrobili liečbe podľa koncepcie troch typov
Zostavu konvenčných a antropozofických liečiv v súlade s konštitúciou jednotlivých typov

Skryť