24.04.2017 16:15

Zmeňte svoju myseľ a váš život sa prispôsobí  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Podľa mňa by sme mali zvážiť skutočnosť, že nie sme pánom nikoho iného okrem seba.
Podľa mňa by sme mali zvážiť skutočnosť, že nie sme pánom nikoho iného okrem seba. Zbaví nás to ťažkého bremena a nevďačnej práce, ktorá nám neprislúcha. Keď sa budeme snažiť prevziať kontrolu nad každou myšlienkou a vykonaným činom, keď sa budeme snažiť zbaviť sa minulosti, aby sme si mohli užívať prítomnosť, určite nás to dostatočne vyťaží. Sme tu preto, aby sme to robili – toto a nič iné. Až začneme žiť svoj vlastný život, starať sa o vlastné záležitosti a umožníme ostatným robiť to isté, nájdeme pokoj, ktorý si zaslúžime a hľadáme.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Ako myslíme, tak konáme a takí sme. Myšlienky ovládajú naše emócie, naše vnímanie sveta a prostredníctvom neho vytvárajú celú našu realitu. A ak sa nám realita nepáči, je len jeden spôsob ako ju zmeniť – tak, že zmeníme svoje myslenie. Autorka Karen Casey si to uvedomila pre... Ukáž Viac

Ako myslíme, tak konáme a takí sme. Myšlienky ovládajú naše emócie, naše vnímanie sveta a prostredníctvom neho vytvárajú celú našu realitu. A ak sa nám realita nepáči, je len jeden spôsob ako ju zmeniť – tak, že zmeníme svoje myslenie.
Autorka Karen Casey si to uvedomila pred 30 rokmi počas jedného z najťažších období svojho života. A výsledok? Zmena taká výrazná, že sa rozhodla venovať z veľkej časti tomu, aby aj iným ľuďom pomohla prostredníctvom zmeny myslenia zmeniť ich život. Jej kniha ponúka dvanásť jednoduchých princípov, ktorých uplatňovanie v bežnom živote zmení náš pohľad na každodenné situácie, spôsob akým v nich reagujeme a umožní nám nájsť hlbší, zmysluplnejší a pokojnejší prístup k životu aj svetu okolo nás.

Skryť