11.06.2017 12:16

Zlomené srdce  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

„Uvažovala som o tom, že budúci mesiac budeme mať výročie,“ poviem, aby som ho trocha rozveselila.
„Uvažovala som o tom, že budúci mesiac budeme mať výročie,“ poviem, aby som ho trocha rozveselila. „Napadlo mi, že by sme mohli ísť na víkend niekam preč. Napríklad na vidiek, do kúpeľov alebo do nejakého pekného mesta. Čo tak Bath alebo York?“ Snažím sa to predostrieť, akoby o nič nešlo – akoby to nebola jediná vec, nad ktorou uvažujem už od minulého týždňa, keď mi to prvý raz zišlo na um.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Myslela si si, že vaša láska bude trvať večne. No teraz je koniec a ty padáš do čiernej jamy... Si na dne a všetko v tebe kričí: Pomôžte mi! Ako mám bez neho ďalej žiť? Zlomené srdce predstavuje smrteľné zranenie. Napriek tomu sa jedného rána zobudíš a zistíš, že tvoja bol... Ukáž Viac

Myslela si si, že vaša láska bude trvať večne. No teraz je koniec a ty padáš do čiernej jamy... Si na dne a všetko v tebe kričí: Pomôžte mi! Ako mám bez neho ďalej žiť? Zlomené srdce predstavuje smrteľné zranenie. Napriek tomu sa jedného rána zobudíš a zistíš, že tvoja bolesť síce nezmizla, ale ustupuje. Je čas na svojpomocný núdzový program, ktorý nájdeš v tejto knihe. Funguje stopercentne. Vyskúšaj ho!

Skryť