02.06.2017 10:38

Život je ľahký, nerob si starosti  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Je to už niekoľko mesiacov, čo na krku nič nenosím.
Je to už niekoľko mesiacov, čo na krku nič nenosím. Práve som Colinovi vysvetľovala, že som premýšľala nad Félixovými návrhmi, aby som šla na rande, a zvažovala som, že ich prijmem. – Láska moja… si tu… vždy tu budeš… ale odišiel si ďaleko… a už sa nikdy nevrátiš, zmierila som sa s tým… a chcela by som to aspoň vyskúšať, chápeš… S povzdychom som sa pokúsila preglgnúť slzy.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Nový začiatok nemusí byť taký jednoduchý ako sa zdá Po návrate z Írska sa Diane rozhodla urobiť hrubú čiaru za búrlivým vzťahom s Edwardom a začať nový život v Paríži. S pomocou starého kamaráta Félixa oživila svoju útulnú literárnu kaviarničku, kde našla pokoj a dokon... Ukáž Viac

Nový začiatok nemusí byť taký jednoduchý ako sa zdá
Po návrate z Írska sa Diane rozhodla urobiť hrubú čiaru za búrlivým vzťahom s Edwardom a začať nový život v Paríži. S pomocou starého kamaráta Félixa oživila svoju útulnú literárnu kaviarničku, kde našla pokoj a dokonca aj nový vzťah. Olivier bol milý a pozorný, a najmä – chápal jej odmietanie ďalšieho dieťaťa. Nečakaná udalosť však zasiahla do jej života ako blesk a spálila všetky piliere jej istoty, ktoré si tak ťažko budovala. Nájde odvahu opäť všetko opustiť a vydať sa po novej ceste?

Skryť