30.06.2015 19:13

Žiť podľa vlastných pravidiel  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Júlia Ilčinová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Rebel jednoducho žije svoj život v danom okamihu, ktorý si naplno uvedomuje, bez túžby ovládať druhých, či už za svojho života alebo po svojej smrti.
Rebel jednoducho žije svoj život v danom okamihu, ktorý si naplno uvedomuje, bez túžby ovládať druhých, či už za svojho života alebo po svojej smrti. Netúži po moci.
Júlia Ilčinová
SkryťUkáž Viac
Nechcem, aby ste založili nové náboženstvo alebo ideológiu, pretože to by znamenalo, že používate stále tie isté, staré vzorce.
Nechcem, aby ste založili nové náboženstvo alebo ideológiu, pretože to by znamenalo, že používate stále tie isté, staré vzorce. Môžete sa spájať s inými ľudmi bez akýchkolvek podmienok alebo záväzkov, len z obyčajného priateľstva. Žiadna ideológia si vás nemôže podmaniť, len čistá láska – pretože všetci sa nachádzate na rovnakej ceste, objavujete seba samých a snažíte sa zistiť, či myšlienka novej ľudskej bytosti sa môže premeniť na skutočnosť alebo nie. Môžete si navzájom pomáhať, povzbudzovať a podporovať sa.
Ľubomíra Goljerová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Ako prijať spoločenské pravidlá a zároveň zostať verný sám sebe? Prečo sa človek tak často vzdiali od svojho skutočného “ja” a čo s tým? Ako sa vyhnúť ľuďom so zlou energiou? Kniha Žiť podľa vlastných pravidiel sa sústreďuje na najdôležitejšie životné otázky ka... Ukáž Viac

Ako prijať spoločenské pravidlá a zároveň zostať verný sám sebe? Prečo sa človek tak často vzdiali od svojho skutočného “ja” a čo s tým? Ako sa vyhnúť ľuďom so zlou energiou?
Kniha Žiť podľa vlastných pravidiel sa sústreďuje na najdôležitejšie životné otázky každého človeka. Prostredníctvom praktických príkladov, vtipných porovnaní a diskusie s poslucháčmi nás Osho citlivo zoznamuje s odpoveďami, ktoré sa týkajú kvality nášho vnútorného sveta a našej existencie. Zrozumiteľne a jednoznačne ukazuje, aké sú prednosti života podľa vlastných pravidiel, ako ho docieliť a zároveň sa nevykoreniť zo spoločnosti a prečo sú ľudia, ktorí sa o to snažia, takí dôležití, ale zároveň zriedkaví.

Skryť