23.01.2017 15:29

Žiť ako kráľovské dieťa  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Paula Mokrá
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

"Boh vždy dodrží svoje slovo. Boh vždy koná a koná tým viac, čím sú kráľovské deti ochotnejšie nechať sa ním použiť, aby sa uskutočnilo nemožné.
"Boh vždy dodrží svoje slovo. Boh vždy koná a koná tým viac, čím sú kráľovské deti ochotnejšie nechať sa ním použiť, aby sa uskutočnilo nemožné. To činí zo života napínavé dobrodružstvo. Nikdy nie je dlhá chvíľa. "Vždy sa radujte. Bez prestania sa modlite. Pri všetkom vzdávajte vďaky, lebo to je Božia vôľa v Kristovi Ježišovi pre vás" (1 Sol 5, 17-18). Vždy prinášajte Bohu obetu chvály! To je ovocie vašich úst. Aj keď to tak vôbec necítiš, povedz: "Pane, chválim ťa. Ďakujem ti, Ježiš, hoci len preto, že ty to chceš." Neprestaň mu ďakovať, neprestaň ho chváliť! Čo potom, keď nepochodíš? Bež naspäť a nechaj sa vyhodiť ešte raz. Ježiš povedal: "Keď si v mojom tíme, nikdy nevyhráš súťaž obľúbenosti, ale odmena bude stáť za to."
Paula Mokrá
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Je svedectvom o nepravdepodobných udalostiach, ku ktorým dochádza, keď kráľovské - Božie dieťa poslúchne príkazy Svätého písma a neplazí sa pred svojím rozumom. Táto kniha je prekaždého, kto chce mať podiel na prekypujúcom živote s Ježišom. Ježiš prišiel, aby ti ho dal. Bo... Ukáž Viac

Je svedectvom o nepravdepodobných udalostiach, ku ktorým dochádza, keď kráľovské - Božie dieťa poslúchne príkazy Svätého písma a neplazí sa pred svojím rozumom. Táto kniha je prekaždého, kto chce mať podiel na prekypujúcom živote s Ježišom. Ježiš prišiel, aby ti ho dal. Božiedieťa nie je povolané k tomu, aby vysvetľovalo, Božie dieťa je svedok.

Skryť