16.08.2016 17:06

Žiadne výhovorky: Umenie sebadisciplíny  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Vladimír Toth
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Najdôležitejší princíp úspechu vyslovil Elbert Hubbard, jeden z najplodnejších spisovateľov v histórii Ameriky, začiatkom 20. storočia.
Najdôležitejší princíp úspechu vyslovil Elbert Hubbard, jeden z najplodnejších spisovateľov v histórii Ameriky, začiatkom 20. storočia. Povedal: ,Sebadisciplína je schopnosť robiť to, čo treba urobiť, vtedy, keď to treba urobiť, či už sa na to cítite, alebo nie.
Vladimír Toth
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Väčšina ľudí si myslí, že úspech je otázkou šťastia a mimoriadneho talentu. Zabúdajú však na rozhodujúci prvok, bez ktorého neuspejú ani tí najtalentovanejší: sebadisciplínu. V knihe Žiadne výhovorky! sa dozviete, ako sa stať disciplinovanejším v rôznych oblastiach svojho ... Ukáž Viac

Väčšina ľudí si myslí, že úspech je otázkou šťastia a mimoriadneho talentu. Zabúdajú však na rozhodujúci prvok, bez ktorého neuspejú ani tí najtalentovanejší: sebadisciplínu. V knihe Žiadne výhovorky! sa dozviete, ako sa stať disciplinovanejším v rôznych oblastiach svojho života. Praktické cvičenia na konci jednotlivých kapitol vám pomôžu uplatniť heslo „Žiadne výhovorky!“ v každej oblasti života. Budete tak úspešnejší a spokojnejší so všetkým, čo spravíte.

Skryť