09.05.2017 12:14

Zastavte predčasné starnutie  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Ukázalo sa, že som sa nemýlila.
Ukázalo sa, že som sa nemýlila. S pokračujúcou liečbou, keď sme sa zamerali na problémy s črevami, hormonálnu nerovnováhu či zápal, ktoré sa skrývajú za väčšinou zdravotných problémov, pacienti si začali všímať aj veľké zmeny na svojej pleti, ktorej kvalita sa zlepšila na všetkých miestach, na ktoré sa predtým sťažovali. Boli nadšení – a ja tiež. Nielenže som im pomáhala dosiahnuť optimálne zdravie, pomáhala som im tiež zastaviť čas a vyzerať lepšie než kedykoľvek predtým.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Zabudnite na to, že len dobré gény sú vstupenkou do sveta krásnej, pružnej pleti. Oveľa viac záleží na tom, čo robíte – ako sa o seba staráte, čo jete a akým štýlom žijete. Táto kniha neponúka iba jednorazovú metódu na spomalenie starnutia. Ponúka metódu, ako žiť tak, ab... Ukáž Viac

Zabudnite na to, že len dobré gény sú vstupenkou do sveta krásnej, pružnej pleti. Oveľa viac záleží na tom, čo robíte – ako sa o seba staráte, čo jete a akým štýlom žijete.
Táto kniha neponúka iba jednorazovú metódu na spomalenie starnutia. Ponúka metódu, ako žiť tak, aby ste starli s gráciou a hlavne nie predčasne! Ak sa budete riadiť jej radami, nebudete mať drsnú či príliš ovisnutú pleť, zvädnutú pokožku, zbavíte sa nerovnomerného sfarbenia či pignemnových škvŕn a textúra vašej kože bude pôsobiť jasne, sviežo a zdravo.

Skryť