06.06.2015 21:10

Zabi svojho šéfa  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Ľubomíra Goljerová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

"Ak čítate tieto riadky, patríte medzi nových zamestnancov ľudských zdrojov a.s. gratulujem vám, a zároveň vyjadrujem úprimnú sústrasť.
"Ak čítate tieto riadky, patríte medzi nových zamestnancov ľudských zdrojov a.s. gratulujem vám, a zároveň vyjadrujem úprimnú sústrasť. Prinajmenšom je isté, že stojíte na začiatku kariéry, ktorú nikdy nenazvete nudnou. Uvidíte zaujímavé miesta. Spoznáte množstvo jedinečných a podnetných ľudí, z najrozličnejších oblastí života. A budete ich zabíjať."
Ľubomíra Goljerová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Triler o neviditeľnom zabijakovi, ktorého má každý na očiach John Lago je nájomný vrah, najlepší vo fachu. Jeho terčom sú skorumpovaní vysokopostavení manažéri z najvýznamnejších firiem, ktorých likviduje rafinovaným spôsobom: zamestná sa ako stážista, infiltruje sa na na... Ukáž Viac

Triler o neviditeľnom zabijakovi, ktorého má každý na očiach

John Lago je nájomný vrah, najlepší vo fachu. Jeho terčom sú skorumpovaní vysokopostavení manažéri z najvýznamnejších firiem, ktorých likviduje rafinovaným spôsobom: zamestná sa ako stážista, infiltruje sa na najvyššie miesta korporácie a odpraví, koho treba. Hračka. Stážisti sú totiž neviditeľní.
John Lago práve dosiahol dôchodkový vek nájomných vrahov – dvadsaťpäť rokov – a chystá sa na poslednú úlohu. Jeho cieľom je jeden z trojice majiteľov. John sa tak púšťa do šialenej jazdy, keď musí čeliť najdrsnejšiemu konkurentovi, aký sa mu v kariére postavil do cesty: agentke FBI. Ako sa to celé skončí? To zistíte v napínavom, ale aj zábavnom trilere Zabi svojho šéfa.

Skryť