17.06.2017 10:24

Vreckový slovník slovensko-psí, pso-slovenský  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Potom, čo pes párkrát uhryzol, zistil, že uhryznutie je účinné.
Potom, čo pes párkrát uhryzol, zistil, že uhryznutie je účinné. Ak chce neskôr uniknúť z niektorých nepríjemných alebo ohrozujúcich situácií, vytratí sa fáza vyhrážania, ktorá predchádza útoku, a pes ihneď uhryzne. Stáva sa tak nepredvídateľný a mimoriadne nebezpečný.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Prvý obojstranný vreckový slovník, ktorý hovorí ako psou rečou, tak i ľudskou rečou. Nezameniteľný sprievodca komunikáciou medzi človekom a jeho psom (alebo psom a človekom) predstavuje správanie a každodenné situácie týchto dvoch živočíšnych druhov do "ľudskej" a "psej" reč... Ukáž Viac

Prvý obojstranný vreckový slovník, ktorý hovorí ako psou rečou, tak i ľudskou rečou. Nezameniteľný sprievodca komunikáciou medzi človekom a jeho psom (alebo psom a človekom) predstavuje správanie a každodenné situácie týchto dvoch živočíšnych druhov do "ľudskej" a "psej" reči pomocou 160 kľúčových slov zoradených od A?do?Z: napr. agresia, blcha, čuch, depresia, falošná brezivosť, hierarchia, kastrácia... ale rovnako tak aj automobil, hra, mačka, nečistotnosť, obskakovanie, poštový doručovateľ, sexualita, trest... Nežný, ale aj konfliktný vzťah medzi človekom a psom sprevádza viac než 100 humorných kresieb.

Skryť