05.04.2017 16:32

Vráť mi môjho poníka  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

„Budeme sem chodiť celé le... “ Anna sa v polovici slova zháčila. Dievčatá z Pony tímu si vymenili smutné pohľady.
„Budeme sem chodiť celé le... “ Anna sa v polovici slova zháčila. Dievčatá z Pony tímu si vymenili smutné pohľady. Spomenuli si, že Lulu už čoskoro nebude mať poníka. Teraz sa už totiž každým dňom mala vrátiť domov z internátnej školy Snehulienkina skutočná majiteľka, Rema Baxterová. Lulu potom bude musieť Snehulienku vrátiť. Spomenuli si aj na to, že Lulu sa veľmi skoro odsťahuje.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Lulu vie, že jej poník Snehulienka patrí Reme. Keď Rema v lete príde zo školy domov, Lulu jej Snehulienku musí vrátiť. Zakrátko však vysvitne, že Rema sa k poníkovi nespráva práve najlepšie. Pam a Anne, dievčatám z Pony tímu, je jasné, že Snehulienka by mala zostať s Lulu. Ako... Ukáž Viac

Lulu vie, že jej poník Snehulienka patrí Reme. Keď Rema v lete príde zo školy domov, Lulu jej Snehulienku musí vrátiť. Zakrátko však vysvitne, že Rema sa k poníkovi nespráva práve najlepšie.
Pam a Anne, dievčatám z Pony tímu, je jasné, že Snehulienka by mala zostať s Lulu. Ako však docieliť, aby sa Rema Snehulienky vzdala? Pony tím teda musí rýchlo vymyslieť plán. Podarí sa mu získať Snehulienku späť?

Skryť