29.03.2016 20:37

Vrahyňa proti Pánovi pirátov  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Pavel Horák
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

„Ste vrahovia," zavrčala.
„Ste vrahovia," zavrčala. „ Mali by ste byť schopní vziať telo bez toho, aby vas pri tom videli.“ Keby si tam bola, spravila by si to isté.“ Celaena prudko odstrčila svoju stoličku a prevrátila ju. „ Keby som tam bola, všetkých by som pozabíjala, aby som získala Benovo telo!“ Buchla rukami po stole. Poháre sa zatriasli. Sam vyskočil na nohy s rukou na meči. „Och, počúvaj sa! Prikazuješ nám tu, akoby si bola hlavou cehu. No ešte nie, Celaena.“ Pokrútil hlaviu. „Ešte nie...”
Pavel Horák
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Dva roky pred dejom románu Trón zo skla sa Celaena Sardothien ocitá na netypickej misii. Šéf Cechu vrahov Arobynn ju vyslal za Pánom pirátov vybrať dlh, čo im vyrúbili za nepokoje v hlavnom meste. Až na mieste sa dozvedá, že dlh nebude Pán pirátov splácať mincami, ale otrokmi. Pred ... Ukáž Viac

Dva roky pred dejom románu Trón zo skla sa Celaena Sardothien ocitá na netypickej misii. Šéf Cechu vrahov Arobynn ju vyslal za Pánom pirátov vybrať dlh, čo im vyrúbili za nepokoje v hlavnom meste. Až na mieste sa dozvedá, že dlh nebude Pán pirátov splácať mincami, ale otrokmi. Pred mladou Celaenou stojí ťažké rozhodnutie – uposlúchnuť príkaz svojho mecenáša, alebo riskovať vlastný život a spraviť to, čo je podľa nej správne.
Súčasťou slovenského vydania je aj špeciálna novela Vrahyňa a liečiteľka: Celaena musí v neútulnom hostinci v meste Innishi prežiť už len jednu noc, aby pokračovala na ceste do púšte, ktorá môže zmeniť osud prekliatej krajiny naveky… No v jeden večer sa v živote nájobávanejšej vrahyne dokáže zomlieť všeličo, a ak sa do toho zapletie liečiteľka so zabudnutou mágiou v krvi… dôsledky môžu byť nedozerné.

Skryť