14.03.2017 09:45

Viola súrne potrebuje psa!  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Strýko Max je najúžasnejší, najfantastickejší , strýko na svete, ale ani on nemôže zariadiť, aby som mala doma živého vlka.
Strýko Max je najúžasnejší, najfantastickejší , strýko na svete, ale ani on nemôže zariadiť, aby som mala doma živého vlka. (Borisovi by sa nepáčilo v našom malom radovom domčeku – určite hlavne preto, že nemám ani vlastnú izbu, ale bývam so svojou strašnou sestrou, puberťáčkou Tiffany.) Ale – a to je fakt – strýko Max sľúbil, že mi raz možno daruje šteňa.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Viola netúži po ničom inom väčšmi ako po psíkovi. Lenže čo robiť, keď o ňom mama nechce ani počuť? Najskôr vraj Viola musí dokázať, že je zodpovedná a dá sa na ňu spoľahnúť. To je však veľký problém, najmä keď sa občas scvrkne tak, že nie je väčšia ako psí suchá... Ukáž Viac

Viola netúži po ničom inom väčšmi ako po psíkovi. Lenže čo robiť, keď o ňom mama nechce ani počuť? Najskôr vraj Viola musí dokázať, že je zodpovedná a dá sa na ňu spoľahnúť. To je však veľký problém, najmä keď sa občas scvrkne tak, že nie je väčšia ako psí suchár! Ale potom sa zoznámi s malým neposlušným psím miešancom Čipom, ktorý sa správa vzorne iba vtedy, keď sa Viola zmenší. Byť maličká je niekedy SUPER!

Skryť