14.03.2017 09:40

Víly Nevíly: Medzi svetmi  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Než prišla s kamarátkami do Hviezdnej roklinky, nepripadala si Linda nikdy nijako zvláštna.
Než prišla s kamarátkami do Hviezdnej roklinky, nepripadala si Linda nikdy nijako zvláštna. Nebola ani krásna ako jej kamarátka Mia, ani statočná ako kamarátka Katka. Nebola dobrá v športoch a ani v škole nedostávala tie najlepšie známky. No, v skutočnosti si Linda nebola istá, či je dobrá vôbec v niečom. To sa však zmenilo, len čo začala tráviť čas so zvieratkovými vílami. Linda sa učila, ako načúvať zvieratkám, ako ich sledovať a počúvať ich. A mala na to naozaj talent!
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Štyri skutočné dievčatá vo svete víl To nie je fér! Sotva sa Katka, Mia, Linda a Gabi v Hviezdnej roklinke trochu porozhliadali, musia sa vrátiť domov! Cililing síce vraví, že do Krajiny Nekrajiny sa žiadne deti vrátiť nemôžu, ale Linda tomu odmieta uveriť. Vari už sa nikdy nebude... Ukáž Viac

Štyri skutočné dievčatá vo svete víl To nie je fér! Sotva sa Katka, Mia, Linda a Gabi v Hviezdnej roklinke trochu porozhliadali, musia sa vrátiť domov! Cililing síce vraví, že do Krajiny Nekrajiny sa žiadne deti vrátiť nemôžu, ale Linda tomu odmieta uveriť. Vari už sa nikdy nebude preháňať v lesoch na chrbte lane? A ako sa bez víl dokáže naučiť jazyky zvierat? Dievčatá síce zamieria domov, ale zdá sa, že kúzlo Krajiny Nekrajiny ich nechce opustiť. Predsa napríklad tá myška v kuchyni – Linda si je istá, že je to jedna z vílích mliečnych myší! Že by existoval nejaký priestor medzi oboma svetmi? Nenechajte si ujsť ďalšie dobrodružstvá!

Skryť