20.03.2016 09:00

Vianočné príbehy z podkrovia 2  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Popri sladkej vôni zákuskov bolo čoraz viac cítiť, že sa pečie mäso a varí sa rybacia polievka.
Popri sladkej vôni zákuskov bolo čoraz viac cítiť, že sa pečie mäso a varí sa rybacia polievka. Starý otec pod krásne ozdobený stromček rozložil darčeky. Stará mama pripravila taniere, poháre a príbor na slávnostné prestieranie. Z dolnej zásuvky almary vytiahla vianočný obrus , váhavo zastala a opäť sa pozrela na starého otca. Ten nepovedal nič, len ho vzal a vyšívaný obrus prestrel na stôl. Zotmelo sa, kým všetko pripravili.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Júlia je opäť na vianočnej návšteve u starých rodičov. Nedočkavo sa teší na Vianoce a celé prázdniny trávi skúmaním starých vecí v podkroví. V starom dome je všetko také zaujímavé! Pozorne načúva, čo jej hovoria staré hodinky, vianočná hviezda zo slamy či zvonček patri... Ukáž Viac

Júlia je opäť na vianočnej návšteve u starých rodičov. Nedočkavo sa teší na Vianoce a celé prázdniny trávi skúmaním starých vecí v podkroví. V starom dome je všetko také zaujímavé! Pozorne načúva, čo jej hovoria staré hodinky, vianočná hviezda zo slamy či zvonček patriaci poníkovi. Táto knižka plná vianočných príbehov vás zavedie do obdobia, keď čas plynul pomalšie. A vašej predstavivosti pri čítaní pomôžu krásne ilustrácie.

Skryť