14.04.2016 21:32

Vianočné príbehy z podkrovia  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Júlii sa cesta veľmi páčila. Cez okno sledovala mihotajúcu sa krajinu.
Júlii sa cesta veľmi páčila. Cez okno sledovala mihotajúcu sa krajinu. Vyhúknuté poschodové budovy čoskoro vystriedali menšie alebo väčšie rodinné domy so záhradami, potom zmizli aj tie a malá lokálka začala stúpať po svahoch. Vďaka súvislej snehovej prikrývke všetko pôsobilo pokojne a čisto.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Sedem samostatných príbehov zo starého podkrovia vám vďaka predstavám umožní zapojiť sa do dobrodružstiev plných emócií a vzrušenia. Tento príbeh je o Júlii, obyčajnom osemročnom dievčatku, rovnakom ako všetky ostatné. Aj v tento rok Júlia trávila vianočné prázdniny na vid... Ukáž Viac

Sedem samostatných príbehov zo starého podkrovia vám vďaka predstavám umožní zapojiť sa do dobrodružstiev plných emócií a vzrušenia.
Tento príbeh je o Júlii, obyčajnom osemročnom dievčatku, rovnakom ako všetky ostatné. Aj v tento rok Júlia trávila vianočné prázdniny na vidieku v dome svojich starých rodičov. Od chvíle čo prišla sa ani na chvíľu nenudila a do každého rohu vopchala svoj zvedavý noštek. Pri skúmaní starého domu čoskoro natrafila na podkrovie. Na prvý pohľad sa ocitla medzi zaprášenými, ošumelými starými vecami, no keď ju náhle oslovilo staré zrkadlo, mala pocit, že s otvorením dverí podkrovia vstúpila do čarovnej krajiny. Vstúpte spolu s ňou a užívajte si vzrušujúce rozprávanie zaprášených starých harabúrd o krehkých bábikách, tajomných osobách a starých dobrých časoch.

Skryť