20.02.2016 12:00

Vesmírne prípady  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Vladimír Toth
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Nuž, pôvodní čitatelia Žarnayových detských románov vyrástli.
Nuž, pôvodní čitatelia Žarnayových detských románov vyrástli. Mnohým z nich zostali oči dokorán a viacerým aj pomyslené krídla (či už operené alebo titánové). Fantastike venujú svoje sympatie i naďalej – ako čitatelia, autori či rodičia a prarodičia vychovávajúci ďalšie generácie čitateľov.
Vladimír Toth
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Legenda slovenského sci-fi je späť! Jozef Žarnay je legendou. Jeho tvorba ovplyvnila celú generáciu čitateľov, ale aj budúcich spisovateľov, ktorí s nadšením hltali jeho sci-fi poviedky. Dnes sa vracia na scénu so sériou detektívnych príbehov v štýle akčnej sci-fi a klasickej de... Ukáž Viac

Legenda slovenského sci-fi je späť!
Jozef Žarnay je legendou. Jeho tvorba ovplyvnila celú generáciu čitateľov, ale aj budúcich spisovateľov, ktorí s nadšením hltali jeho sci-fi poviedky. Dnes sa vracia na scénu so sériou detektívnych príbehov v štýle akčnej sci-fi a klasickej detektívky 70. a 80. rokov minulého storočia a opäť nám ponúka precízne spracované príbehy zasadené do sci-fi prostredia.
Spolu so sympatickým poručíkom Galaktopolu Radom Torysanom a súkromným detektívom Rexom Baxterom sa staneme svedkami záhadných stretnutí, cestovania v čase, podozrivých masových samovrážd i pátrania po vzácnych artefaktoch. Vydajte sa spolu s autorom na fascinujúcu cestu po svetoch, aké ste ešte nevideli a nenavštívili!

Skryť