29.06.2015 13:00

Veľké dobrodružstvá malého havkáča  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Gabriela Kvašňovská
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Martin s Mackom v náručí opatrne schádzal po rebríku z posedu. Na poslednom schodíku sa však pošmykol a spadol.
Martin s Mackom v náručí opatrne schádzal po rebríku z posedu. Na poslednom schodíku sa však pošmykol a spadol. Napriek tomu, že dopadol do mäkkého machu, spadol tak nešťastne, že malého Macka celkom priľahol. Ozvalo sa žalostné zakňučanie a Macko sa pomaly vyplazil spod Martina. Ale beda! Macko sa nevedel postaviť na pravú prednú labku! Pokrivkával na troch labkách a smutne kňučal. Keď aj ostatné deti zišli z posedu, nešťastne pozerali na Macka.
Gabriela Kvašňovská
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Túžiš po malom psíkovi a chceš s ním prežiť veselé dobrodružstvá? S Martinom, s jeho kamarátmi a s čokoládovým kokeršpanielom Mackom prežiješ krásny rok v horárni pri lese. Spoznáš zvieratká, zoznámiš sa s prácou horára i zverolekára. Môžeš pátrať po stratenom psíko... Ukáž Viac

Túžiš po malom psíkovi a chceš s ním prežiť veselé dobrodružstvá? S Martinom, s jeho kamarátmi a s čokoládovým kokeršpanielom Mackom prežiješ krásny rok v horárni pri lese. Spoznáš zvieratká, zoznámiš sa s prácou horára i zverolekára. Môžeš pátrať po stratenom psíkovi... a zažiješ ešte rôzne šibalstvá. Príbeh dopĺňajú nádherné fotografie. Kniha poteší všetkých chlapcov i dievčatá a pochádza z pera skúsenej chovateľky psov.

Skryť