01.05.2016 19:57

V objatí gentlemana  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Ľubomíra Goljerová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Viem, nechala som ja jeho, pretože ma podrazil a už ho neľúbim, takže v tejto chvíli by som nemala cítiť tú neznesiteľnú zlosť, lenže ja ju aj tak cít
Viem, nechala som ja jeho, pretože ma podrazil a už ho neľúbim, takže v tejto chvíli by som nemala cítiť tú neznesiteľnú zlosť, lenže ja ju aj tak cítim. Koluje mi žilami a premieša moju krv na žeravú lávu, ktorá vrie tak silno, až mi z toho naskakuje husia koža. Doslova blčím, cítim sa podrazená, zradená, zlomená a ponížená... Všetko naraz, no najviac ma vytáča fakt, že si začal práve s ňou.
Ľubomíra Goljerová
SkryťUkáž Viac
MÁM TOHO VŠETKÉHO DOSŤ! Ako sa nadnáša. Ako taká labuť. Robiť zo seba modelku, to jej ide. A najhoršie na tom je to, že ju tak vnímajú aj chlapi.
MÁM TOHO VŠETKÉHO DOSŤ! Ako sa nadnáša. Ako taká labuť. Robiť zo seba modelku, to jej ide. A najhoršie na tom je to, že ju tak vnímajú aj chlapi.
Júlia Ilčinová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Prvá časť nebezpečne vzrušujúceho, romanticko-erotického románu! SÚD, VEREJNÉ OSPRAVEDLNENIE alebo SEX? Melánia Gerardová so súhlasom svojho šéfredaktora napíše nie veľmi lichotivý článok o váženom a bohatom občanovi New Yorku Sebastianovi Reylyim. O pár dní na to, zaklop... Ukáž Viac

Prvá časť nebezpečne vzrušujúceho, romanticko-erotického románu!
SÚD, VEREJNÉ OSPRAVEDLNENIE alebo SEX?
Melánia Gerardová so súhlasom svojho šéfredaktora napíše nie veľmi lichotivý článok o váženom a bohatom občanovi New Yorku Sebastianovi Reylyim. O pár dní na to, zaklope na dvere kancelárie redakcie v ktorej pracuje, jeho právnička a oznámi jej , že pán Reyly sa chystá podať na ňu žalobu. Pri osobnom stretnutí s pánom Reylyim, ktoré nenechá na seba dlho čakať, dostane Melánia šialený nápad. Ponúkne mu svoj protinávrh, ktorý vzápätí oľutuje. Cesta späť už ale nie je možná.

Skryť