05.07.2017 09:47

Urobila by som to zas  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Môj život nikdy nebol pokojný, aj keď som si ho občas taký priala mať, ale teraz už viem, že to bolo nemožné.
Môj život nikdy nebol pokojný, aj keď som si ho občas taký priala mať, ale teraz už viem, že to bolo nemožné. Keď sa obzriem späť, vidím tisíc životov, ktoré som prežila, a ani jeden nebol môj. Ani jeden som nedokončila, ani v jednom som nemohla byť ja. Akoby som sa stále snažila splniť predstavy ľudí okolo mňa o tom, ako má môj život vyzerať. Ale muselo to tak byť. Musela som sa spáliť, musela som si nechať zlomiť srdce – a nielen raz. Ako pravá žena niekoľkokrát. Aby som dostala svoju lekciu. Aby som sa poučila.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Čo sa skrýva za úsmevom krásnych dievčat v uniforme letušky, vôňa exotických korení, prach ďalekých ciest a tvrdá realita života v krajine, kde je veľa zlata – ale aj biedy a smútku ukrytých pod pozlátkou luxusu. Toto a aj pár iných zaujímavostí sa dozviete od autorky, ktorá... Ukáž Viac

Čo sa skrýva za úsmevom krásnych dievčat v uniforme letušky, vôňa exotických korení, prach ďalekých ciest a tvrdá realita života v krajine, kde je veľa zlata – ale aj biedy a smútku ukrytých pod pozlátkou luxusu. Toto a aj pár iných zaujímavostí sa dozviete od autorky, ktorá sa prapodivnou náhodou ocitla na Blízkom východe a začala lietať pre prestížne arabské aerolínie.
Príbehy, ktoré zažíva na palube lietadla, strieda s vlastnými, občas až príliš intímnymi spomienkami.
Slovenka, ktorá žije a pracuje ako letuška v Spojených arabských emirátoch. Je mladá, slobodná a hľadá lásku.

Skryť