04.07.2017 10:48

Upratané!  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Ak upratujete spôsobom KonMari, zažijete niekoľko zmien. Keď doupratujete raz a navždy, nikdy viac nebudete mať neporiadok.
Ak upratujete spôsobom KonMari, zažijete niekoľko zmien. Keď doupratujete raz a navždy, nikdy viac nebudete mať neporiadok. Jasne si zadefinujete vaše hodnoty a uvedomíte si, čo chcete robiť. Budete schopní dobre sa postarať o váš majetok a budete spokojní. Kľúčom k úspechu je upratať rýchlo, úplne a naraz.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Ilustrovaný sprievodca japonskou metódou, ako si zariadiť šťastný domov Po svetovom úspechu knihy Kúzelné upratovanie prichádza Marie Kondo s bohato ilustrovanou novinkou, kde prináša podrobné tipy, ako si vytvoriť pekný a šťastný domov. Ilustrácie ukazujú, ako si usporiadať š... Ukáž Viac

Ilustrovaný sprievodca japonskou metódou, ako si zariadiť šťastný domov
Po svetovom úspechu knihy Kúzelné upratovanie prichádza Marie Kondo s bohato ilustrovanou novinkou, kde prináša podrobné tipy, ako si vytvoriť pekný a šťastný domov. Ilustrácie ukazujú, ako si usporiadať šatník, zásuvky či police, zároveň predstavujú unikátnu skladaciu metódu Marie Kondo, ako správne zložiť rôzne typy oblečenia. Kniha nás sprevádza všetkými miestnosťami aj všetkými kategóriami predmetov, od oblečenia cez knihy, kozmetiku, dokumenty až po predmety s citovou hodnotou. Detailný sprievodca je návodom na radostnejší život s vecami, ktoré milujeme.

Skryť