23.08.2016 14:26

Trapoška - Poviedky pre deti  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Júlia Ilčinová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Zamkli sme ju v našej triede. Marína si všimla, že žena nechala vo dverách kľúč, vystriehli sme vhodnú chvíľu a cvak! Už bola vo väzení.
Zamkli sme ju v našej triede. Marína si všimla, že žena nechala vo dverách kľúč, vystriehli sme vhodnú chvíľu a cvak! Už bola vo väzení.
Júlia Ilčinová
SkryťUkáž Viac
– Páčim sa ti? – vztýčila ukazovák a pichla ma ním odspodu do brady. Nadvihla ju a dala mi na chvejúce sa pery bozk. Bol to prvý bozk od dievčaťa.
– Páčim sa ti? – vztýčila ukazovák a pichla ma ním odspodu do brady. Nadvihla ju a dala mi na chvejúce sa pery bozk. Bol to prvý bozk od dievčaťa. Raz sme si to už nacvičovali. Teo skúšal bozkať Fera a ten zasa mňa! Bola to fraška.
Júlia Ilčinová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Plnofarebná kniha je plná života a pôvodných poviedok smiešnych, veselých, ale i vážnejších, ktoré riešia každodenné problémy detí: osamelosť, spôsob trávenia voľného času, túžbu po psíkovi, vysedávanie za počítačom. Poviedky pozerajú na život z nezvyčajného uhla a ... Ukáž Viac

Plnofarebná kniha je plná života a pôvodných poviedok smiešnych, veselých, ale i vážnejších, ktoré riešia každodenné problémy detí: osamelosť, spôsob trávenia voľného času, túžbu po psíkovi, vysedávanie za počítačom. Poviedky pozerajú na život z nezvyčajného uhla a hľadajú nevšedné riešenie. Na svete je v poradí štvrtá veľmi úspešná knižka pôvodných poviedok slovenských autorov a je ilustrovaná dielami výtvarníkov svetového mena, ktorí vystavovali na výstavách Bienále ilustrácií Bratislava.

Skryť