19.05.2017 10:17

Tigrom sa nesníva  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Prikyvujem mlčky a svoju energiu teraz sústreďujem na to, aby som jej tu nezačala slziť. Je to dávna história. Nemienim sa teraz zosypať.
Prikyvujem mlčky a svoju energiu teraz sústreďujem na to, aby som jej tu nezačala slziť. Je to dávna história. Nemienim sa teraz zosypať. A navyše pred cudzím človekom. Ani Peter, nech naliehal, ako chcel, nepoznal všetky detaily môjho života pred ním. Myslím si, že každý má nárok na nejaké tajomstvá. Najmä, ak nie sú v odtieňoch ružovej.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac
Vzdor je pre mňa neznámy pojem. Samozrejme, že chápem jeho význam. No netuším, čo s ním.
Vzdor je pre mňa neznámy pojem. Samozrejme, že chápem jeho význam. No netuším, čo s ním.
Júlia Ilčinová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Sandru nečakane navštívi Zuzana, jej najlepšia kamarátka, a prináša úžasné novinky. Stretla svoju osudovú lásku, Viktora, za ktorého sa čoskoro vydá. Jej eufóriu však v okamihu strieda šok z jeho radikálnej a nepochopiteľnej zmeny plánov. Zuzane sa rúca svet a iba o vlások uni... Ukáž Viac

Sandru nečakane navštívi Zuzana, jej najlepšia kamarátka, a prináša úžasné novinky. Stretla svoju osudovú lásku, Viktora, za ktorého sa čoskoro vydá. Jej eufóriu však v okamihu strieda šok z jeho radikálnej a nepochopiteľnej zmeny plánov. Zuzane sa rúca svet a iba o vlások uniká smrti. Sandra je zúfalá a pokúša sa nájsť spôsob, ako svojej zlomenej kamarátke pomôcť.
Cesta do pekla je vraj dláždená dobrými úmyslami. Ale čo ak si na tej ceste uvedomíte, že smerujete tam, kam ste vlastne vždy chceli? Necháte sa uloviť citmi, ktoré vám vyrazili dych? Alebo sa stanete lovcom, ktorého vo vás prebudia okolnosti?
Pre tridsaťročnú Sandru sa táto dilema stane takmer osudnou a v okamihu, keď má pocit, že už nemá čo stratiť, prichádza tá najtvrdšia rana zo všetkých, ktoré kedy utŕžila. Nájde v sebe silu zachrániť sa alebo bude iba ďalšou ľahkou korisťou?
Román Tigrom sa nesníva je inšpirovaný životom. Súčasne je však aj varovaním, že tí najkrutejší predátori medzi nami majú ľudskú tvár.

Skryť