01.05.2016 19:19

Tester  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

0:00
8:32
hlas: Pavel Horák
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

„Rezignovane som vzdychol. Keď sa to tak vezme, mohlo to dopadnúť aj horšie.
„Rezignovane som vzdychol. Keď sa to tak vezme, mohlo to dopadnúť aj horšie. Smiem si vziať, čo chcem, priučím Katiku a v reály otestujeme pár našich hračiek. Prispôsobivosť je hlavnou črtou väčšiny testerov. „Bež už!“ Chladné uspokojenie ma poláskalo a zaliečavo mi šepkalo slová pomsty. Sústredil som sa na ne, aby trpké pocity z Alicinho únosu nevyplávali na hladinu. „Privediem ju späť,“ myslel som tým, samozrejme, Alicu. Kat by nikto bez jej súhlasu neodviedol. Kráča, kam sama chce, hoci aj do pekla. Behom do zbrojnice, jedna noha tam a druhá von, kým si to generál nerozmyslí a nepošle nás po stope s celou zásahovou jednotkou. Dvaja budeme rýchlejší a nenápadnejší...”
Pavel Horák
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Hoci je Slovensko najväčším producentom zbraní na jedného obyvateľa na svete – prvenstvo sme Čechom vyfúkli pred desiatimi rokmi – navonok je to mierumilovný a pokojný štát. Ak si myslíte, že nedobudované bratislavské metro chátra nevyužité, potom celkom určite toho netuš... Ukáž Viac

Hoci je Slovensko najväčším producentom zbraní na jedného obyvateľa na svete – prvenstvo sme Čechom vyfúkli pred desiatimi rokmi – navonok je to mierumilovný a pokojný štát.
Ak si myslíte, že nedobudované bratislavské metro chátra nevyužité, potom celkom určite toho netušíte oveľa viac. Žilinský ZILET chrlí obrnené vozidlá, lietadlá a bojové mechanizmy, Košický Ko-sec je zameraný na demolačnú techniku, výbušniny a odmínovacie stroje. Pre BRAZ – Bratislavské závody pracuje Milo ako tester. Testuje zbrane, miluje zbrane a miluje aj smrť. Doslova. Problémy začnú, keď mu niekto unesie priateľku rovno z postele. Ešte horšie je, že ide o dcéru jeho priameho nadriadeného.
Nadupaná military sci-fi od držiteľky Mloka a víťazky v kategórii o najlepšiu novelu roku 2013 česko-slovenskej súťaže Cena Karla Čapka čaká na svoje miesto vo vašej poličke.

Skryť