27.02.2017 10:46

Testament  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Vladimír Toth
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Komunikácia s božstvami bola vyhradená kňazom a obyčajnému človeku nikdy nič dobré nepriniesla. Nakoniec ho však premohla zvedavosť.
Komunikácia s božstvami bola vyhradená kňazom a obyčajnému človeku nikdy nič dobré nepriniesla. Nakoniec ho však premohla zvedavosť. Vošiel do tmavého otvoru. Kráčal dlhými chodbami, až prišiel do priestrannej miestnosti. Na všetko ostatné, čo sa dialo potom, si spomínal len matne a nerád.
Vladimír Toth
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Známy pesničkár a publicista prichádza s novou zbierkou poviedok. To, čo sa na prvý pohľad môže javiť ako priamočiary čierny humor či ironická paródia, v sebe skrýva prvky napätia, tajomna, mystiky a absurdity. Miloš Janoušek sa vo svojich poviedkach netají ani úprimným vzťaho... Ukáž Viac

Známy pesničkár a publicista prichádza s novou zbierkou poviedok. To, čo sa na prvý pohľad môže javiť ako priamočiary čierny humor či ironická paródia, v sebe skrýva prvky napätia, tajomna, mystiky a absurdity. Miloš Janoušek sa vo svojich poviedkach netají ani úprimným vzťahom k modernej fantastike.

Skryť