28.05.2016 00:22

Temní Anjeli - Posolstvo 1  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Vladimír Toth
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Keď som sa nakoniec dozvedela kým som, lepšie povedané kým budem, chcelo sa mi kričať. Nemohla som tomu uveriť. Niečo také predsa neexistovalo.
Keď som sa nakoniec dozvedela kým som, lepšie povedané kým budem, chcelo sa mi kričať. Nemohla som tomu uveriť. Niečo také predsa neexistovalo. Nie v mojom pragmatickom svete.
Vladimír Toth
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

„To kým som jednoducho nedokážem zmeniť a jediná možnosť, ako sa s tým naučiť žiť, je - vyrovnať sa s tým.“ Čo keby ste sa jedného dňa dozvedeli, že telo, v ktorom žijete nie je úplne obyčajné? Čo ak sa dozviete, že vo vašich žilách koluje krv, ktorá Vám predurčí ... Ukáž Viac

„To kým som jednoducho nedokážem zmeniť a jediná možnosť, ako sa s tým naučiť žiť, je - vyrovnať sa s tým.“
Čo keby ste sa jedného dňa dozvedeli, že telo, v ktorom žijete nie je úplne obyčajné? Čo ak sa dozviete, že vo vašich žilách koluje krv, ktorá Vám predurčí budúcnosť v koži toho zlého? Prijmete svoj osud a budete mu čeliť, alebo urobíte nad svojim životom škrt a všetko sa skončí? Veď siahnuť si na život je také jednoduché... V mnohých prípadoch je to dokonca ideálne riešenie, ako skoncovať s trápením...
Madyne Williamsová je navonok obyčajné dievča, no skrýva neobyčajnú schopnosť. Netuší, prečo je iná, no snaží sa, aby bola ako ostatní. Žije si svoj nudný a stereotypný život, kým sa nedozvie, že v jej žilách koluje upírska krv a že ani zďaleka nie je úplne obyčajná. Je zdesená pravdou a spočiatku si vôbec nie je istá, či život v koži "toho zlého" chce. Vždy cítila, že je iná, no ani v tom najhoršom sne by ju nebolo napadlo, že pravda je ešte horšia ako jej najtajnejšie predstavy.
V bare, kde pracuje, sa objaví neznámy príťažlivý mladík, ktorý pre ňu už na prvý pohľad predstavuje nebezpečenstvo a ponúkne jej pomoc. Lenže môže mu veriť, keď tí, ktorí ju ľúbia ju presne pred takými ako on varovali? Naozaj jej chce pomôcť? Alebo sa pod maskou priateľa schováva nepriateľ?
...lenže nebezpečenstvo má aj lákavú stránku...

Skryť