26.09.2016 11:38

Temní anjeli - (Ne)priateľ z minulosti 2  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Júlia Ilčinová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Síce som povedala, že ho už nechcem vidieť, no to neznamenalo, že chcem, aby sa rovno aj odsťahoval. Lenže on to urobil.
Síce som povedala, že ho už nechcem vidieť, no to neznamenalo, že chcem, aby sa rovno aj odsťahoval. Lenže on to urobil. Zbalil si veci a odsťahoval sa. Nemyslela som si, že to urobil výhradne kvôli mne. Určite ho k tomu viedli aj iné okolnosti, no bolo paradoxom, že hoci mi vlastne splnil želanie a zmizol z môjho života, chýbal mi v ňom.
Júlia Ilčinová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Madyne sa zviecha z rán osudu a verí, že pre ňu začínajú dobré časy. Nič však nie je také ako sa na prvý pohľad zdá. Možno získala, to po čom jej srdce túžilo, no ešte ani zďaleka sa nič neskončilo. Kto je zodpovedný za nápis na stene a smrť maznáčika? Kto ju nenávidí... Ukáž Viac

Madyne sa zviecha z rán osudu a verí, že pre ňu začínajú dobré časy. Nič však nie je také ako sa na prvý pohľad zdá.
Možno získala, to po čom jej srdce túžilo, no ešte ani zďaleka sa nič neskončilo. Kto je zodpovedný za nápis na stene a smrť maznáčika? Kto ju nenávidí až tak veľmi, žeby sa jej chcel pomstiť? Stopy ich čoskoro privedú k pravde a (ne)priateľ z minulosti udrie tvrdou rukou.
Dokáže sa ochrániť pred nepriateľom, ktorý ju neprávom nenávidí a túži len po pomste?

Skryť