09.12.2016 14:34

Tajomstvo  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Ľubomíra Goljerová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Zdravím, pani Robertsová. Mrzí ma, že som vás zobudil.“ Neznámy hlas znel zastreto a drsne, akoby si hovoriaci potreboval odkašľať.
Zdravím, pani Robertsová. Mrzí ma, že som vás zobudil.“ Neznámy hlas znel zastreto a drsne, akoby si hovoriaci potreboval odkašľať. „Kto je tam?“ Vyschlo jej v ústach a jazyk ju odmietal poslúchať. V prítmí chodby jej pred očami tancovali čierne bodky. Pridržala sa zábradlia. „Volám z bane.“ Volajúci sa odmlčal a Mary počula, že sa snaží zhlboka nadýchnuť.
Ľubomíra Goljerová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Utajená pravda oslobodí inú ženu Z pera autorky Listu vychádza román, ktorý vás chytí za srdce... Mary ukrýva tajomstvo. Pred štyridsiatimi rokmi urobila rozhodnutie, ktoré navždy zmenilo nielen jej život, ale aj život niekoho, kto je blízky jej srdcu. Beth hľadá odpovede. Nikdy... Ukáž Viac

Utajená pravda oslobodí inú ženu
Z pera autorky Listu vychádza román, ktorý vás chytí za srdce...
Mary ukrýva tajomstvo. Pred štyridsiatimi rokmi urobila rozhodnutie, ktoré navždy zmenilo nielen jej život, ale aj život niekoho, kto je blízky jej srdcu.
Beth hľadá odpovede. Nikdy nepoznala pravdu o svojich koreňoch, ak sa jej však dopátra, môže to zachrániť jej choré dieťa, ktoré zúfalo potrebuje pomoc. Keď medzi maminými vecami objaví vyblednutý novinový výstrižok, uvedomí si, že kľuč k synovej budúcnosti leží kdesi v jej minulosti. Musí sa preto vrátiť tam, kde sa všetko začalo, aby rozlúštila... tajomstvo.

Skryť