21.11.2016 21:07

Svedkovia mojej doby  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Mária Hvozdíková
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Tých svedkov má autor, niekdajší šéfredaktor Smeny, celú galériu... A nie obyčajných.
Tých svedkov má autor, niekdajší šéfredaktor Smeny, celú galériu... A nie obyčajných. Stretával sa s novinármi, literátmi, politikmi, športovcami, politikmi. Vďaka svojim osobným kontaktom zoznámi čitateľov pútavou formou s "prípadmi" svojich svedkov - protagonistami doby. Patrí k nim Bohuslav Chňoupek, Šaňo Mach, Gavril Gryzlov, Ladislav Mňačko, futbalový tréner Ferdinand Daučík, slávny Laco Kubala, rozhlasáčka Ota Plávková, ale aj Laco Bielik, autor svetoznámej fotografie "Muž s obnaženou hruďou pred okupačným tankom". Prvýkrát priblíži čitateľom tragický osud svojho syna Igora.
Mária Hvozdíková
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Tých svedkov má autor, niekdajší šéfredaktor Smeny, celú galériu. . . a nie obyčajných. Stretával sa s novinármi, literátmi, športovcami, politikmi. Vďaka svojim osobným kontaktom čitateľov pútavou formou zoznámi s „prípadmi“ svojich svedkov – s protagonistami doby. Patrí... Ukáž Viac

Tých svedkov má autor, niekdajší šéfredaktor Smeny, celú galériu. . . a nie obyčajných. Stretával sa s novinármi, literátmi, športovcami, politikmi. Vďaka svojim osobným kontaktom čitateľov pútavou formou zoznámi s „prípadmi“ svojich svedkov – s protagonistami doby. Patrí k nim Bohuslav Chňoupek , Šaňo Mach, Gavril Gryzlov, Ladislav Mňačko, futbalový tréner Ferdinand Daučík, slávny Laco Kubala, rozhlasáčka Ota Plávková, ale aj Laco Bielik, autor svetoznámej fotografie „Muž s obnaženou hruďou pred okupačným tankom“. Prvýkrát priblíži čitateľom tragický osud svojho syna Igora.

Skryť