07.06.2017 20:43

Superpotraviny  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Jednoducho to vyskúšajte. Nechajte sa inšpirovať návrhmi na recepty.
Jednoducho to vyskúšajte. Nechajte sa inšpirovať návrhmi na recepty. Superpotraviny príležitostne striedajte tak, aby mohlo telo profitovať z ich rozličných pozitívnych účinkov. Ja sama mám obľúbené superpotraviny, ktoré pravidelne používam. Dodatočne si dám aj iné superpotraviny – väčšinou pár týždňov po fázach. Pravdaže pri niektorých to chvíľku trvá, kým organizmus zareaguje na životne dôležité látky.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

25 exotických a prírodných potravín – pre viac energie, zdravia a pohody Nezáleží na tom, akú stravu preferujete, či sa stravujete bez obmedzení, inklinujete k vegánstvu alebo vitariánstvu – superpotraviny sú tu pre všetkých. Obsahujú vysokú koncentráciu živín a prebíjajú ... Ukáž Viac

25 exotických a prírodných potravín – pre viac energie, zdravia a pohody
Nezáleží na tom, akú stravu preferujete, či sa stravujete bez obmedzení, inklinujete k vegánstvu alebo vitariánstvu – superpotraviny sú tu pre všetkých. Obsahujú vysokú koncentráciu živín a prebíjajú lieky.
Vďaka super potravinám si posilníte imunitu, získate energiu, vďaka ktorým ľahšie schudnete a spomalíte proces starnutia buniek.
V knihe sa zoznámite s 25 superpotravinami, s ich účinkom, pôvodom a praktickým využitím v kuchyni, v podobe jednoduchých receptov.
Siahnite po superpotravinách a zlepšite si zdravie prirodzenou cestou podľa potrieb vášho tela.
Všetci poznáme açai, chia či goji. Boom okolo malých zázračných potravín sa nedá prehliadnuť. O to prekvapivejšie ale je zistenie, že medzi superpotraviny – rastlinné produkty, ktoré obsahujú množstvo živín, vitamínov, minerálnych látok, bielkovín, mastných kyselín, a ktoré majú veľmi pozitívny účinok na ľudské zdravie – patrí napríklad i kakao, škorica, vlašský orech, zázvor či včelie produkty. Superpotraviny teda používame i dennodenne, bez toho, aby sme o tom vedeli.
V knihe Superpotraviny nájdete všetko dôležité o zdravých živinách v superpotravinách a ich účinkoch; 25 podrobných portrétov jednotlivých superpotravín s praktickými a chutnými vegánskymi receptami, ktoré spestria vaše všedné dni. Okrem toho v tejto knihe nájdete aj rozhovory s odborníkmi na dané témy.

Skryť