10.05.2017 20:42

Súmrak  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

0:00
9:24
hlas: Vladimír Toth
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Keď skončil so zvyčajným príhovorom, zmĺkol a udieral si obálkou zľahka do dlane. Riaditeľ sa naňho pozrel a čakal, kedy zíde z pódia.
Keď skončil so zvyčajným príhovorom, zmĺkol a udieral si obálkou zľahka do dlane. Riaditeľ sa naňho pozrel a čakal, kedy zíde z pódia. „Rád by som vás...,“ povedal Wisting. „Rád by som vás požiadal, aby ste mi pomohli vyriešiť takmer storočnú kriminálnu hádanku.“
Vladimír Toth
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Stavern 1983: Blížia sa Vianoce a husto sneží. Williamovi Wistingovi, mladému ambicióznemu policajnému strážnikovi, sa prednedávnom narodili dvojičky. Počas bankovej lúpeže sa náhle ocitne v centre dramatických udalostí. Vyšetrovania sa ujmú jeho skúsenejší kolegovia. Keď ho ... Ukáž Viac

Stavern 1983: Blížia sa Vianoce a husto sneží. Williamovi Wistingovi, mladému ambicióznemu policajnému strážnikovi, sa prednedávnom narodili dvojičky. Počas bankovej lúpeže sa náhle ocitne v centre dramatických udalostí. Vyšetrovania sa ujmú jeho skúsenejší kolegovia.
Keď ho kamarát požiada o priateľskú službu, nečakane sa dostane na stopu iného zločinu. Nielenže ide o nevyriešenú vraždu, ale navyše o nej doteraz nikto nič nevedel. V stodole, ktorú nik nepoužíva, stojí staré auto s dierami po guľkách. A mnohé naznačuje, že šofér odtiaľ nevyviazol živý.
Prípad bude mať dopad na to, ako sa bude vyvíjať Wistingov policajný inštinkt. Bude ho formovať po zvyšok jeho kariéry a mnohé ho naučí. Okrem iného aj to, že v rodinách ostávajú a dedia sa nielen majetky, ale aj zločin, vina a bolesť.
Najnovšia Horstova kniha Súmrak sa vracia na úvod celej detektívnej série s Williamom Wistingom, chronologicky sa odohráva ešte pred prvou knihou, ktorá vyšla pod názvom Kľúčový svedok.

Skryť