08.01.2017 20:29

Stvorená objasňovať zločin  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Ľubomíra Goljerová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Aj keď ľudia pre ktorých sa rozhodla pracovať si len zriedka najímajú ženy. Vlastne skoro vôbec. Nie je podstatné, že je naozaj dobrá.
Aj keď ľudia pre ktorých sa rozhodla pracovať si len zriedka najímajú ženy. Vlastne skoro vôbec. Nie je podstatné, že je naozaj dobrá. Pre týchto ľudí je podstatné len to, že je žena. Ale ona sa nevzdá! Zvládne to! Ak zvládne tieto pohľady, tak potom už zvládne všetko.
Ľubomíra Goljerová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Paula Santorisová sa usiluje nájsť agentúru, ktorá by jej zverila prácu súkromného detektíva. Kráska so záľubou v zbraniach, bojových umeniach, rýchlych motorkách a rockovej hudbe, ktorá trpí beznádejou na pevný vzťah, to však nebude mať ľahké. Keď konečne získa vytúžen... Ukáž Viac

Paula Santorisová sa usiluje nájsť agentúru, ktorá by jej zverila prácu súkromného detektíva. Kráska so záľubou v zbraniach, bojových umeniach, rýchlych motorkách a rockovej hudbe, ktorá trpí beznádejou na pevný vzťah, to však nebude mať ľahké. Keď konečne získa vytúženú prácu, dostane prípad, ktorý ju sklame. No čoskoro nadobudne pocit, že tu ide o viac. Alebo je to všetko úplne inak?
Viac sa dočítate na 400 stranách nového kriminálnom románu od Vojtecha Beniczkého.

Skryť