12.08.2016 14:28

Strážca majáka  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Vladimír Toth
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Všetko sa zmenilo, keď Fredrikove hnedé oči nehybne civeli na strop. Pochopila, že s tým nič neurobí. Musela však zachrániť seba a Sama.
Všetko sa zmenilo, keď Fredrikove hnedé oči nehybne civeli na strop. Pochopila, že s tým nič neurobí. Musela však zachrániť seba a Sama. Nemyslieť na krv, nemyslieť na Fredrika. Existuje len jediné miesto, kam môže ujsť.
Vladimír Toth
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Ďalší detektívny príbeh od svetoznámej autorky a predstaviteľky severskej krimi, o ktorej všetci hovoria ako o novej Agáte Christie. Camilla Läckberg je kráľovnou švédskej krimi. Po šiestich úspešných bestselleroch čitateľom ponúka pokračovanie príbehov s hlavným hrdinom pol... Ukáž Viac

Ďalší detektívny príbeh od svetoznámej autorky a predstaviteľky severskej krimi, o ktorej všetci hovoria ako o novej Agáte Christie.
Camilla Läckberg je kráľovnou švédskej krimi. Po šiestich úspešných bestselleroch čitateľom ponúka pokračovanie príbehov s hlavným hrdinom policajným inšpektorom Patrikom Hedströmom. Ten sa po dlhej práceneschopnosti vracia do zamestnania. No len čo sa zjaví v kancelárii, poveria ho novým prípadom. Niekto zozadu do hlavy strelil muža v jeho vlastnom byte. Obeť sa volá Mats Sverin a bol to príjemný a v meste obľúbený ekonomický riaditeľ komunálneho úradu. Patrik mapuje jeho život a postupne sa ukazuje, že sa v ňom skrýva veľa tajomstiev a záhad. Prečo bezhlavo zutekal z bývalého miesta v Göteborgu a zakotvil vo Fjällbacke? A je to naozaj číra náhoda, že sa do Fjällbacky vrátila aj Annie, jeho láska z mladosti? Dlhé roky sa nekontaktovali, no Annie sa odrazu zjavila so synom na Sivom ostrove neďaleko Fjällbacky, ktorý kedysi obývali celé generácie jej rodiny. Ale aj ostrov má svoje tajomstvá. Tunajší obyvatelia ho prezývajú Ostrov prízrakov a hovorí sa, že na ňom prebývajú mŕtvi, lebo chcú čosi rozpovedať živým.

Skryť