24.03.2017 14:18

Stratená  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Vladimír Toth
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Ľahko ho spracovala, aby s ňou zostal sám.
Ľahko ho spracovala, aby s ňou zostal sám. Išiel jej pekne poruke a už stačilo iba, aby ho obšťastňovala milým úsmevom, aby sa smiala na jeho vtipoch a aby predstierala, že ju zaujíma, čo hovorí. Ale odrazu sa ocitla v jeho byte, pre ňu v takmer neznámej časti mesta, a keby si nedávala pozor, ľahko by sa prestala ovládať.
Vladimír Toth
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Pred osemnástimi rokmi sa Helena, šesťmesačná dcérka Simone Porterovej, stala obeťou únosu. Simone a jej manžel Matt si pomaly znovu vybudovali rozvrátené životy, ale bolesť zo straty dieťaťa ich nikdy neopustila. Zrazu sa sčista-jasna objaví mladá žena Grace a tvrdí, že má inf... Ukáž Viac

Pred osemnástimi rokmi sa Helena, šesťmesačná dcérka Simone Porterovej, stala obeťou únosu. Simone a jej manžel Matt si pomaly znovu vybudovali rozvrátené životy, ale bolesť zo straty dieťaťa ich nikdy neopustila. Zrazu sa sčista-jasna objaví mladá žena Grace a tvrdí, že má informácie o ich unesenej dcére. Ale kto je v skutočnosti Grace – a môže jej Simone dôverovať? Keď zmizne aj Grace, Simone sa pustí do zúfalého hľadania dcéry aj ženy, ktorá má dôležité informácie o tom, kde sa nachádza. Pomaly sa posúva k pravde, ale sama sa ocitne v nebezpečenstve. Pred osemnástimi rokmi prišla o dieťa. Príde pri jeho hľadaní aj o život?

Skryť