02.06.2017 10:17

Správny muž  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Vedomá dharma sa u muža objavuje spojením mužskej a ženskej energie.
Vedomá dharma sa u muža objavuje spojením mužskej a ženskej energie. Mužská časť v jeho vnútri mu dodáva isté vízie, zmysel života a dokáže obetovať chvíľkové potešenie pre väčší a dôležitejší cieľ. Na druhej strane ženská energia v ňom prebúdza vášeň, vďaka ktorej môže ísť za svojím cieľom. To neznamená, že sa stáva zoženšteným, práve naopak, dokáže umne nájsť rovnováhu medzi oboma energiami, čím získa pocit úplnosti a jednotnosti.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

12 vlastností moderného muža, ktoré mu prinesú úspech v práci, vytúženú harmóniu vo vzťahoch a celkovú vyrovnanosť v živote. Muži sa celé storočia starali len o materiálne zabezpečenie rodiny a starostlivosť o domácnosť aj výchovu detí nechávali na ženy. Obidve pohlavia v... Ukáž Viac

12 vlastností moderného muža, ktoré mu prinesú úspech v práci, vytúženú harmóniu vo vzťahoch a celkovú vyrovnanosť v živote.
Muži sa celé storočia starali len o materiálne zabezpečenie rodiny a starostlivosť o domácnosť aj výchovu detí nechávali na ženy. Obidve pohlavia vedeli, čo sa od nich očakáva, a prispôsobovali tomu svoj život. Ako sa má ale muž správať v dobe, keď sa spoločenské roly oboch pohlaví prekrývajú a on si na jednej strane chce zachovať chlapskú drsnosť ale zároveň byť citlivý voči svojmu okoliu?
Presne nad týmto sa zamýšľa John Gray, autor úspešnej série titulov o mužoch z Marsu a ženách z Venuše. S Arjunom Ardaghom píšu o tom, čo sa od mužov v novej ére rodovej rovnosti očakáva a ako radikálne sa dokáže zmeniť ich život, keď si začnú uvedomovať veci, ktoré robia. A ako sa to na pravých džentlmenov patrí, autori sa v knihe venujú aj ženám. Práve im adresujú v každej kapitole praktické rady, ako sa do zmeny svojho chlapa nenásilne zapojiť a prebudiť v ňom tak správneho a uvedomelého muža.

Skryť