11.06.2017 11:54

Spontánne uzdravenie  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Nakoniec jej lekári povedali, že už pre ňu nedokážu urobiť vôbec nič. Po rozhovore s ňou a s jej matkou ju prepustili z nemocnice.
Nakoniec jej lekári povedali, že už pre ňu nedokážu urobiť vôbec nič. Po rozhovore s ňou a s jej matkou ju prepustili z nemocnice. Kristinina mama pochopila, že ju poslali domov zomrieť. Kristin však neprestala hľadať liečiteľov.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Telo sa dokáže samo uzdraviť. Nejde o zázrak, ale o biologický fakt – výsledok pôsobenia prirodzeného liečebného systému, s ktorým sa všetci narodíme. Doktor Andrew Weil nám na príkladoch z praxe a tiež vedeckej literatúry ukáže, ako tento systém pracuje, ako si dokáže po... Ukáž Viac

Telo sa dokáže samo uzdraviť. Nejde o zázrak, ale o biologický fakt – výsledok pôsobenia prirodzeného liečebného systému, s ktorým sa všetci narodíme.

Doktor Andrew Weil nám na príkladoch z praxe a tiež vedeckej literatúry ukáže, ako tento systém pracuje, ako si dokáže poradiť aj s ťažkými ochoreniami, traumami a chronickou bolesťou.

Táto kniha nezatracuje klasickú medicínu, a ani nemôže, veď ju napísal jeden z najznámejších amerických lekárov. Naopak, v knihe Spontánne uzdravenie spoznáte prednosti klasickej medicíny a alternatívnej liečby a dozviete sa, ako ich kombinovať tak, aby ste aktivizovali všetky liečebné schopnosti svojho tela, naštartovali liečebný proces a uzdravili sa. Dozviete sa tiež, ktoré ďalšie postupy máte zvoliť, ako upraviť stravu, aké užívať doplnky, vitamíny, v akých dávkach a ako dlho, ak chcete čo najviac podporiť svoj liečebný systém.

Skryť