29.03.2017 10:52

Špinďúr Bertík: Červíčky  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Bertík si zoznam prečítal odzadu. „Geniálna výhovorka číslo 4“ splní účel. Jediné, čo teraz musí urobiť, je porozprávať sa s Angelou a presvedčiť ju.
Bertík si zoznam prečítal odzadu. „Geniálna výhovorka číslo 4“ splní účel. Jediné, čo teraz musí urobiť, je porozprávať sa s Angelou a presvedčiť ju. Potom už bude mimo ohrozenia. Nebude musieť ísť na žiadnu grckovú ružovú párty. Jeho šanca nadišla v stredu počas obeda.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Zoznám sa so špinďúrom Bertíkom – chlapcom s NECHUTNÝMI ZLOZVYKMI! Hlavu má vždy plnú pochabých plánov a bláznivých nápadov, takže ak hľadáš PROBLÉMY, nemusíš chodiť ďaleko. Bertík v nich je až po uši! Tri nezbedne smiešne príbehy o najufúľanejšom magnete na problém... Ukáž Viac

Zoznám sa so špinďúrom Bertíkom – chlapcom s NECHUTNÝMI ZLOZVYKMI! Hlavu má vždy plnú pochabých plánov a bláznivých nápadov, takže ak hľadáš PROBLÉMY, nemusíš chodiť ďaleko. Bertík v nich je až po uši! Tri nezbedne smiešne príbehy o najufúľanejšom magnete na problémy sveta! POZOR! Bertíkove odporné zlozvyky sa môžu nalepiť aj na teba!

Skryť