18.06.2017 21:22

Solitaire  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Čo na to povedať? Ľudia sú nevšímaví. Vôbec sa pri podobných veciach nepozastavia.
Čo na to povedať? Ľudia sú nevšímaví. Vôbec sa pri podobných veciach nepozastavia. Déjà vu im vôbec nepripadá zvláštne, napriek tomu, že to môže byť chyba v matrixe. Nešťastný osud tulákov, okolo ktorých dennodenne na ulici prechádzajú, ľudí vôbec nezaujíma. Nikdy im nenapadlo, že tvorcovia krvákov sú pravdepodobne všetci do jedného psychopati.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Pokiaľ by vám to napadlo, toto nie je žiadna love story. Volám sa Tori Springová. Rada spím a rada blogujem. Minulý rok – pred tým všetkým, čo sa stalo s Charliem a predtým, než som sa musela vysporiadať s maturitou a prihláškou na vysokú a faktom, že jedného dňa naozaj budem m... Ukáž Viac

Pokiaľ by vám to napadlo, toto nie je žiadna love story. Volám sa Tori Springová. Rada spím a rada blogujem. Minulý rok – pred tým všetkým, čo sa stalo s Charliem a predtým, než som sa musela vysporiadať s maturitou a prihláškou na vysokú a faktom, že jedného dňa naozaj budem musieť začať s ľuďmi hovoriť – som mala priateľov. Všetko bolo úplne inak, ale to teraz skončilo. Teraz je tu Solitaire. A Michael Holden. Viem, o čo sa Solitaire pokúša, a Michael Holden je mi ukradnutý. Naozaj. Solitaire je skvelý debut mladej Alice Osemanovej, ktorej hlavná hrdinka Tori je cynická až do špiku kostí a autentická stredoškoláčka rovnako ako jej autorka.

Skryť