12.01.2017 09:15

Slzy anjela  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Ľubomíra Goljerová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

„Doriti!“ zahrešil som. „Veru, doriti,“ pridal sa Luky, „už chápeš, prečo som povedal, že ten chlap nie je hlúpy?
„Doriti!“ zahrešil som. „Veru, doriti,“ pridal sa Luky, „už chápeš, prečo som povedal, že ten chlap nie je hlúpy? Vybral si dokonalé miesto, také, kam nikto so zdravým rozumom nevstúpi. Tie otvory pod cestou, ktoré vyzerajú ako garáže, je nedokončená stavba depa, ktoré malo slúžiť pre metro ešte pred revolúciou, ale ako mnoho iných vecí, aj ono zostalo len na papieri. Teraz je to ideálne útočište pre rôzne živly. Narkomanov, feťákov, bezdomovcov. Niekoľko desiatok ich tam skutočne žije. Keby si prišiel večer, zistil by si, o čom je život na okraji spoločnosti alebo až za ním.
Ľubomíra Goljerová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Príbeh plný napätia, lásky, jemnej erotiky a nevtieravého humoru „Stratila sa mi priateľka," tieto zvláštne slová vyslovili jemne narúžované pery hádam osemnásťročnej dievčiny, ktorá sa v jeden septembrový deň z ničoho nič zjavila uprostred Giuovej izby, a spustila tým nepr... Ukáž Viac

Príbeh plný napätia, lásky, jemnej erotiky a nevtieravého humoru
„Stratila sa mi priateľka," tieto zvláštne slová vyslovili jemne narúžované pery hádam osemnásťročnej dievčiny, ktorá sa v jeden septembrový deň z ničoho nič zjavila uprostred Giuovej izby, a spustila tým nepredvídateľný tok udalostí, ktoré ako divoká riava nezadržateľne strhli Giua so sebou. Giu stojí pred ďalšou výzvou. Má pomôcť nájsť stratené dievča.
Mladučká Bea zmizla za záhadných okolností bez jedinej stopy, akoby sa po nej zľahla zem. Na pohľad neriešiteľný hlavolam, najmä keď sa do cesty postaví prekážka v podobe jedného z najmocnejších mužov v meste. Beinho otca. Prečo človek príde na to, čo je preňho najvzácnejšie, až vtedy, keď to stratí? Na pozadí osudov trojice nerozlučných priateľov - Guia, novinára na voľnej nohe; Jany, šéfredaktorky nemenovaného časopisu a Lukyho, renomovaného advokáta špecializujúceho sa na trestné právo, s ktorými sme sa stretli už v prvotine autorky Dariny Hamarovej Slzy muža -, sa odohráva príbeh plný napätia, lásky, jemnej erotiky a nevtieravého humoru.

Skryť