17.11.2014 16:12

Slepačia polievka pre dušu: Pravá láska  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Paula Mokrá
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

"Ten kúsok papiera som vložila do starého adresára pred ôsmimi rokmi a stále tam bol. Na stehne som ho vyrovnala a zbavila drobných záhybov.
"Ten kúsok papiera som vložila do starého adresára pred ôsmimi rokmi a stále tam bol. Na stehne som ho vyrovnala a zbavila drobných záhybov. Vďakabohu, jeho telefónne číslo bolo dodnes čitateľné. Teda aspoň to bolo jeho číslo v Chicagu pred desiatimi rokmi. Už žiadne zaváhanie. Už sa viac neprivediem do šialenstva preto, že som možno zahodila niečo hodnotné. "
Paula Mokrá
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Túžite po pravej láske? Poznáte tajomstvo šťastného manželstva? Dokážete riešiť svoje nedorozumenia vo vzťahoch? Viete, na čom skutočne záleží? Autori bestsellerov zo série Slepačia polievka pre dušu vám dajú odpoveď v tejto zbierke príbehov zo života o pravej láske. Po... Ukáž Viac

Túžite po pravej láske? Poznáte tajomstvo šťastného manželstva? Dokážete riešiť svoje nedorozumenia vo vzťahoch? Viete, na čom skutočne záleží?

Autori bestsellerov zo série Slepačia polievka pre dušu vám dajú odpoveď v tejto zbierke príbehov zo života o pravej láske. Podelia sa s vami o povzbudivé, humorné i dojemné príbehy o prvých stretnutiach a ponukách na sobáš, o svadbách, radostiach i problémoch manželského spolužitia, ale aj o bolesti a lúčení. S hrdinami príbehov sa budete nielen smiať, ale aj prežívať ich zápasy a dostávať cenné lekcie skutočnej lásky.

Skryť