02.11.2016 19:53

Skús to znovu  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Ľubomíra Goljerová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Pozri, dám ti jesť, piť, postrážim ťa, a tým sa toto dobrodružstvo končí. Ak chceš vyviaznuť s čo najmenšou ujmou, prestaň sa na mne baviť.
Pozri, dám ti jesť, piť, postrážim ťa, a tým sa toto dobrodružstvo končí. Ak chceš vyviaznuť s čo najmenšou ujmou, prestaň sa na mne baviť. Nie som žiadny chudák, z ktorého sa také, ako si ty, smejú.“ Jeho slová ma úplne priklincujú nielen k sedačke, ale až k podlahe. Mám chuť prepadnúť sa do suterénu. Čo si to o mne myslí? Že som dáka fiflena, ktorú zaujímajú len vlasy a nechty? „Rozumieš?“ dodá nakoniec.
Ľubomíra Goljerová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Román pre mladých o sebapoznaní a dosiaľ nepoznaných citoch Sedemnásťročná Nataša má síce trochu iný život ako jej rovesníci, no napriek tomu pokojný. Jedného večera, keď sa vracia domov z tréningu baletu, sa stane niečo, čo spustí sled mnohých nepredvídateľných udalostí... Ukáž Viac

Román pre mladých o sebapoznaní a dosiaľ nepoznaných citoch
Sedemnásťročná Nataša má síce trochu iný život ako jej rovesníci, no napriek tomu pokojný. Jedného večera, keď sa vracia domov z tréningu baletu, sa stane niečo, čo spustí sled mnohých nepredvídateľných udalostí. Jej život sa tak razom mení, až sa obráti úplne hore nohami, a to najmä preto, lebo doň vstúpi záhadný a drzý Adam, ktorý je pre ňu čím ďalej, tým viac príťažlivý.
„Kdesi hlboko vnútri môjho momentálne zúboženého ja pociťujem deficit jeho prítomnosti. Asi som sa počas tej skľúčenosti a nevedomosti naňho akosi upla. Hups.“
Ďalší román pre mládež z pera Jany Šulkovej je plný sebapoznania mladých ľudí, ktorých tak veľmi formuje ich rodina, okolie, no teraz i dosiaľ nepoznané city, až takmer zabúdajú, kým v skutočnosti sú.

Skryť