15.05.2017 21:42

Šiesta nábojnica  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

V armáde nehľadal len pravdu, ale aj uspokojenie a naplnenie svojich túžob.
V armáde nehľadal len pravdu, ale aj uspokojenie a naplnenie svojich túžob. Schirmman bral vojenčinu ako športovec športujúci pre uspokojenie svojho tela, posilu ducha. Zvyšoval svoju silu, výkon, ale aj odborné znalosti a umenie viesť boj fair play. Chcel sa priblížiť k dokonalosti. Veril v čestnosť a v odvahu. Práve to ho ťahalo do armády.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Historický román s prvkami politického trileru je napínavé čítanie. Osloví čitateľa najmä nezaujatým hodnotením situácií a konfliktov hlavného protagonistu – nadporučíka slovenskej armády Juraja Schirmanna, absolventa Vojenskej akadémie, prieskumníka, polovičného Nemca, ktor... Ukáž Viac

Historický román s prvkami politického trileru je napínavé čítanie. Osloví čitateľa najmä nezaujatým hodnotením situácií a konfliktov hlavného protagonistu – nadporučíka slovenskej armády Juraja Schirmanna, absolventa Vojenskej akadémie, prieskumníka, polovičného Nemca, ktorý odchádza so svojou jednotkou na východný front. Autor zachytáva nielen pohnuté osudy a motivácie ľudí, ale aj politické dianie v priebehu II. svetovej vojny.

Skryť