16.10.2015 22:58

Santo Subito  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Paula Mokrá
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

„Nie je možné pochopiť Jána Pavla II., neberúc do úvahy modlitbu a jeho hlboký vzťah s Božím slovom. Nebolo to žiadne svätuškárstvo.
„Nie je možné pochopiť Jána Pavla II., neberúc do úvahy modlitbu a jeho hlboký vzťah s Božím slovom. Nebolo to žiadne svätuškárstvo. Skôr naopak, zdá sa, že nič iné mu nebolo prirodzenejšie. Dokonca v deň svojho zvolenia nezmenil v tomto smere svoj denný program. Nikdy neprestával hľadať nové spôsoby pre ohlasovanie Krista. Keď sa aj neraz odkláňal od protokolu, nebolo to preto, aby si získal popularitu, ale hľadal vždy spôsob, ako svedčiť o Božej láske."
Paula Mokrá
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Dielo známeho vatikanistu odhaľuje dosiaľ neznáme fakty z biografie, ako aj tajomstvá mystických zážitkov v živote poľského pápeža. Nadprirodzené znamenia, ktoré sprevádzali pontifikát Jána Pavla II., nevysvetliteľné uzdravenia jeho prostredníctvom, pričom veľmi pôsobivé sú... Ukáž Viac

Dielo známeho vatikanistu odhaľuje dosiaľ neznáme fakty z biografie, ako aj tajomstvá mystických zážitkov v živote poľského pápeža. Nadprirodzené znamenia, ktoré sprevádzali pontifikát Jána Pavla II., nevysvetliteľné uzdravenia jeho prostredníctvom, pričom veľmi pôsobivé sú obzvlášť tie, ktoré sa udiali ešte počas jeho života. Je to predovšetkým história rehoľníčky uzdravenej z Parkinsonovej choroby, ktorej prípad rozhodol o blahorečení Svätého Otca. Dar "vliatej modlitby" či mystická spojitosť s Pannou Máriou boli fascinujúce, no tiež prekvapujúce javy v živote Karola Wojtyłu. Čitateľ sa dočíta o tom, že život Veľkého Pápeža, ktorého pontifikát bol počas 27 rokov neobyčajne sledovaný médiami, ukrýva ešte mnohé tajomstvá.

Santo Subito od Andreu Tornielliho, podobne ako skoršie bestsellerové Tajomstvá Jána Pavla II. od Antonia Socciho - sú knihy prelomové, ktoré ponúkajú pohľad na službu a svätý život Jána Pavla II. úplne z inej perspektívy.

Skryť