15.03.2017 15:46

Šampión  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Pri pohľade na čerstvé výtvory na stenách budov je hneď jasné, aké nálady panujú medzi obyvateľstvom.
Pri pohľade na čerstvé výtvory na stenách budov je hneď jasné, aké nálady panujú medzi obyvateľstvom. Mnohé z tých, ktoré sa objavili v poslednom čase, vyjadrujú podporu novému Vodcovi Republiky. On je naša nádej, stojí napísané na bočnej stene jedného z domov. Ďalší je nastriekaný na čelnom múre vedľajšieho domu: Vodca nás vyvedie z temnoty. Na môj vkus sú nasiaknuté prehnaným optimizmom, ale v podstate sú dobrým znamením.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

June a Day priniesli pre národ Republiky obrovské obete – obetovali veľa jeden pre druhého – a teraz sa ich krajina ocitla na pokraji zániku. June sa dostala do najvyšších politických kruhov ako Vodcova Principálka a Day prijal lukratívnu ponuku v armáde. Krátko pred podpisom mierov... Ukáž Viac

June a Day priniesli pre národ Republiky obrovské obete – obetovali veľa jeden pre druhého – a teraz sa ich krajina ocitla na pokraji zániku. June sa dostala do najvyšších politických kruhov ako Vodcova Principálka a Day prijal lukratívnu ponuku v armáde. Krátko pred podpisom mierovej zmluvy vypukne v Kolóniách nákaza a hrozí, že pohraničné mestá sa zasa ocitnú vo vojne. Ak chce June zachrániť životy tisícok ľudí, musí požiadať milovaného človeka o veľkú obeť.

Skryť