21.12.2016 11:16

Sama sebou  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Paula Mokrá
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

"Trápim sa, či som dobrá mama, ale učím sa dovoliť si nebyť dokonalá.
"Trápim sa, či som dobrá mama, ale učím sa dovoliť si nebyť dokonalá. Večer zaspávam pri čítaní rozprávky, ráno kričím, že prídeme neskoro do škôlky, zamykám sa v kúpeľni, aby som si mohla pokojne napustiť vaňu, na večeru natieram rožky maslom a niekedy máme na obed praženicu. Nechodíme na veľké ihriská plné vrieskajúcich detí a odmietam sa hrať s mečom na Spidermana. Ale zato si púšťame hudbu a ja i moji synovia tancujeme ako o život. Keď ten mladší večer už zaspí, máme so starším chvíľku pre seba. Preberáme dušu, lásku, čo ho trápi, aké má sny. Keď už zaspávame, zakaždým sa držíme za ruky a kým celkom nezaspí, zašepká: "Mám ťa rád, mami...". A ja zašepkám: "Prepáč, že som dnes kričala. Milujem ťa." "
Paula Mokrá
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Druhá kniha Vlastiny Svátkovej Sama sebou je napísaná štýlom krátkych autentických príbehov a osobných výpovedí. Rozvod, starostlivosť o dvoch malých synov, hľadanie zmyslu života a humoru, aj keď práve kľačíme na kolenách a učíme sa znovu vstať. Veľmi citlivá, úprimná a... Ukáž Viac

Druhá kniha Vlastiny Svátkovej Sama sebou je napísaná štýlom krátkych autentických príbehov a osobných výpovedí. Rozvod, starostlivosť o dvoch malých synov, hľadanie zmyslu života a humoru, aj keď práve kľačíme na kolenách a učíme sa znovu vstať. Veľmi citlivá, úprimná a ženská kniha v netradičnom formáte je doplnená fotografiami Zuzany Šulajovej a odkazmi na skladby, ktoré autorku pri písaní inšpirovali.

Skryť