18.04.2016 21:56

Rozprávky o princoch  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Keď sa kráľovským manželom konečne narodil syn, ich šťastiu nebolo konca-kraja. Tak sa na malého princa tešili.
Keď sa kráľovským manželom konečne narodil syn, ich šťastiu nebolo konca-kraja. Tak sa na malého princa tešili. A on bol naozaj malý, maličký, že sa ho otecko skoro bál popestovať. Však on vyrastie, hovorila si mamička. A starala sa o novorodenca až príliš starostlivo.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Každá malá slečna niekedy snívala o svojom princovi, rovnako ako hlavné hrdinky tejto knižky, dievčatká Eliška a Sára, ktorým ich láskavý deduško každý večer pred spaním rozpráva rozprávku na dobrú noc o jednom z princov. A ktorá z rozprávok príde na rad dnes? Tá o princov... Ukáž Viac

Každá malá slečna niekedy snívala o svojom princovi, rovnako ako hlavné hrdinky tejto knižky, dievčatká Eliška a Sára, ktorým ich láskavý deduško každý večer pred spaním rozpráva rozprávku na dobrú noc o jednom z princov.
A ktorá z rozprávok príde na rad dnes? Tá o princovi Stonáčikovi, Bacuľkovi, Čistotníčkovi a Špinavčekovi, Hanblivkovi, Vševedkovi, Smutníčkovi, Ráčkovi alebo o princovi Bojankovi a psovi Bojarovi?
Každý z princov je iný: jeden je tučný a druhý chudý, ďalší je špinavý a iný čistý, jeden sa veľmi hanbí a iný sa zasa všetkého bojí, ďalší všetko vie a iný je zasa stále smutný. Uhádneš, ktorý z princov je ktorý? V knižke sa ich ukrýva dokopy deväť a jeden z nich možno čaká práve na teba!

Skryť