03.09.2015 10:37

Rozprávkový venček  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Ľubomíra Goljerová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Bol raz jeden chudobný človek. Žil v domci na kraji dediny aj so svojou ženou.
Bol raz jeden chudobný človek. Žil v domci na kraji dediny aj so svojou ženou. Detí nemali, ale hoci bieda za ich stolom sedela, veľmi po deťoch túžili. -Ach keby nám pán Boh čo len jedno požehnal, - vzdychla nešťastná žena. Jedného rána vykopal bedár na políčku koreň, celý bol dokrútený, a keď ho muž v prstoch dlhšie poobracal, zazdalo sa mu, že vyzerá ako detské telíčko. Sekerou koreň poobtesával a priniesol ho domov.
Ľubomíra Goljerová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Známe a krásne rozprávky, obľúbené porekadlá, spievanky a príťažlivé farebné ilustrácie určite patria k hodnotám, podľa ktorých sa veľkí i malí čitatelia rozhodujú, či knižka získa ich priazeň a poteší ich srdcia. V tomto výbere nájdete svoje obľúbené klasické príb... Ukáž Viac

Známe a krásne rozprávky, obľúbené porekadlá, spievanky a príťažlivé farebné ilustrácie určite patria k hodnotám, podľa ktorých sa veľkí i malí čitatelia rozhodujú, či knižka získa ich priazeň a poteší ich srdcia. V tomto výbere nájdete svoje obľúbené klasické príbehy a verše pre staré mamy a ich vnúčatká.

Skryť